KBK Kosovska Mitrovica: Sedam medalja sa prvenstva u Kragujevcu

kbk028

Kik boks klub Kosovska Mitrovica nedavno se vratio sa prvenstva centralne Srbije sa sedam osvojenih medalja – tri zlatne i četiri srebrne.

Kako iz ovog kluba navode, neki od njihovih takmičara na ovom prvenstvu prvi put su nastupili na takmičenju u kik boksu.

Pored osvojenih medalja, ovaj klub se može pohvaliti i peharom za najboljeg borca u pionirskoj konkurenciji.

Zlatne medalje osvojili su Simonović Petar u kategoriji do 81 kg, Dimitrijević Mihajlo u kategoriji do 63,5 kg i Jovanović Vasilije, koji je pored zlatne medalje u kategoriji do 42 kg, osvojio i pehar za najboljeg borca.

Srebrne medalje doneli su Masalković Pavle, kategorija do 60 kg, Milutinović Natalija do 40 kg, Simonović Aleksandar do 47 kg, kao i Lazarević Luka u kategoriji do 67 kg.

Borilački klubovi sa Severa Kosova već duže vreme ostvaruju zavidne rezultate. U proteklom periodu gotovo da nije bilo takmičenja sa kojeg se nisu vraćali sa medaljama. Više o njihovim uspesima čitajte u:

Takmičari KBK „Kosovska Mitrovica“ osvojili šest medalja na Državnom prvenstvu Srbije