Za mitrovičku kik-bokserku zlatna medalja na Prvenstvu Srbije, očekuje poziv za juniorsku reprezentaciju

Još jedan zlatan vikend za mladom mitrovičkom kik-bokserkom, Natalijom Savić. Ovog puta osvojila je najsjajnije odličje na Prvenstvu Srbije u Vlasotincu u juniorskoj konkurenciji, u disciplini K-1. Natalija sada očekuje i poziv selektora juniorske reprezentacije Republike Srbije – poručuju iz njenog kluba KBK ''028.''

''Na ovom takmičenju, koje je trajalo dva dana, Natalija je uspela da pored velikog broja boraca iskaže svoj talenat i rad na najbolji mogući način" – ovako su iz KBK-a ''028'' opisali Natalijin najnovijih uspeh.

Ipak, medalja osvojena u Vlasotincu predstavlja samo jednu u nizu ove mlade nade mitrovičkog kik-boksa i boksa.

Natalija je sredinom februara osvojila bronzanu medalju na Evropskom kupu u kik-boksu u Hrvatskoj. Sredinom marta se okitila srebrom, oprobavši se u boksu, u kategoriji do -66 kg. Tri dana kasnije, 17. marta, u meču na Evropskom kik-boks kupu na Serbian open-u osvojila je zlatnu medalju. O sportskim uspesima ove Mitrovčanke čitajte detaljnije u vestima:

Pobednička nedelja za mitrovičku kik-bokserku: Zlato i srebro u kik-boksu i boksu

Natalija Savić bronzana u Hrvatskoj!

Njeni uspesi ne prestaju: Natalija Savić zlatna i na prvenstvu Srbije za kadete i seniore!