KBK 028: Ponovo zlato i to duplo!

Sa prvenstva centralne Srbije u kik-boksu održanom tokom vikenda u Aleksincu, klub ”028” vratio se u Kosovsku Mitrovicu sa dva zlatna odličja. Ponosno ih nose – Natalija Savić i Dušan Radenković u disciplini K-1.

Dušan Radenković je bio najbolji u konkurenciji pionira do -47 kg, a Natalija Savić u kategoriji do -65 kg.

Mitrovčanka je tako nastavila svoj višemesečni zlatan niz.

Prošle nedelje osvojila je najsjajnije odličje u olimpijskom boksu na Prvenstvu jugoistočne Srbije, u juniorskoj konkurenciji i kategoriji do -65 kg, a sredinom meseca i na Prvenstvu Srbije u kik-boksu, nakon čega očekuje i poziv za juniorsku reprezentaciju. Sredinom marta se okitila srebrom, oprobavši se u boksu, a potom i zlatom koje je osvojila u kik-boksu. Sredinom februara osvojila je bronzu na Evropskom kupu u Hrvatskoj, u disciplini low-kick. Niz medalja osvojila je i krajem prošle godine. Pročitajte:

Još jedno zlato za Nataliju Savić!

Za mitrovičku kik-bokserku zlatna medalja na Prvenstvu Srbije, očekuje poziv za juniorsku reprezentaciju

Pobednička nedelja za mitrovičku kik-bokserku: Zlato i srebro u kik-boksu i boksu

Natalija Savić bronzana u Hrvatskoj!

Njeni uspesi ne prestaju: Natalija Savić zlatna i na prvenstvu Srbije za kadete i seniore!