Generalna proba pred nastavak prvenstva: Trepča savladala Slogu iz Sjenice

FK Trepča

FK Trepča danas je savladala ekipu Sloge iz Sjenice rezultatom 2:0 u generalnoj probi pred nastavak prvenstva u Šumadijsko-Raškoj zoni. Radojević dao oba gola za pobedu Trepče.

U međusobnom odmeravanju snaga ekipa, prvo poluvreme završeno je bez golova,

U drugom poluvremenu igrači Trepče dolaze do izražaja ulaskom sa klupe Milosavljevića i Lalića.

Nakon odličnog ulaska Milosavljevića u kazneni prostor u 73. minutu, igrači Sloge bili su primorani da ga zaustave prekršajem posle čega je sudija opravdano pokazao kazneni udarac.

Kazneni udarac uspešno je izveo Radojević i doveo svoj tim u vođstvo.

Nakon toga, igrači Trepče pojačavaju kada u 79. minutu nakon odlične asistencije Lalića, Radojević postavlja konačan rezultat utakmice 2:0.

Prvenstvo u Šumadijsko-Raškoj zoni se nastavlja sledeće nedelje kada Trepča gostuje ekipi Gruže.