Trepča poražena u Kragujevcu

FK "Trepča" doživela je juče u Kragujevcu poraz od OFK "Arsenal". Utakmica je završena rezultatom 2:1 za domaću ekipu. Ovo je treći poraz kluba sa Severa KiM-a u polusezoni.

Gostujući igrači su, kako navode iz FK "Trepča", bolje otvorili utakmicu, imali su blažu inicijativu sve do, dodaju, 16-og minuta kada je golman Vakić u kaznenom prostoru nepropisno zaustavio igrača domaćih.

Sudija je, potom, pokazao na belu tačku i istovremeno crveni karton golmanu FK "Trepča".

U nastavku utakmice, čak i sa igračem manje, igrači FK "Trepča" nastavili su da napadaju gde su više nego izgledne prilike propustili Lalić i Mašić, a pred kraj utakmice i Andrić.

Trepča je, ističu dalje iz kluba, uspela da se rezultatski vrati u igru kada je u 57-om minutu, Aritonović postigao izjednačujući gol iz slobodnog udarca.

Gosti su do kraja, uspeli da postignu još jedan gol u 72-om minutu, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Prošlog vikenda, FK "Trepča" odigrao je nerešeno protiv ekipe "Karađorđe" iz Ribnice, na stadionu u Žitkovcu, a u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, ove subote, klub sa Severa KiM-a, takođe dočekuje ekipu Ovčara iz Markovice.