Posle MMA, Sever Kosova dobio šampiona i vicešampione Srbije u kik boksu!

Nakon što je Sever Kosova dobio šampiona u mešovitim borilačkim veštinama (MMA), ovaj vikend bio je još plodonosniji za mlade sportiste. Kosovska Mitrovica dobila je i kadetskog šampiona i dvoje vicešampiona Srbije u kik boksu.

Prvak za kadete u kategoriji do -42kg je Vladimir Nedeljković iz kik boks kluba "028". Vicešampion Srbije za kadete, u kategoriji do -60kg je Natalija Savić iz istog kluba, dok je isto mesto, u kategoriji do -54kg, osvojio Pavle Milosavljević, takođe iz "028".

Podsetimo, Natalija Savić prethodno je na državnom prvenstvu u Somboru osvojila zlato u konkurenciji kadetkinja do 60 kg, u kategoriji kicklight, a na međunarodnom takmičenju Balkan open u Trešnju, u Bosni i Hercegovini, bronzano odličje, u konkurenciji juniorki do 60 kg.

Ovo je, međutim, samo jedan u nizu uspeha sportista sa Severa KiM-a i ovog kluba. Šta je od medalja osvojeno tokom prethodnih nedelja, čitajte u vestima:

Sever Kosova dobio prvaka Srbije u MMA i još 3 srebra!

PONOVO uspešan sportski vikend: 7 medalja za mitrovičke karatiste!

Mitrovički sportisti za vikend: Preko 30 medalja!

Karate i kik boks: Tri zlata i bronza za sportiste iz Kosovske Mitrovice