Još jedan uspeh KBK "028": Zlato i bronza na prvenstvu u Novom Pazaru

Sportisti iz Kosovske Mitrovice ovog vikenda su još jednom pokazali da je pred njima dobra sportska godina – Petar Radenković i Danijel Miljković iz kik boks kluba "028" osvojili su medalje na prvenstvu Srbije u disciplini low kick, održanom u Novom Pazaru.

Najsjajnijim odličjem – zlatnom medaljom, u kategoriji do 51 kg, okitio se Petar Radenković. Mladi kikbokser iz Kosovske Mitrovice je sve svoje mečeve na prvenstvu, a posebno finalni – odigrao izuzetno dobro, pokazavši odličnu tehničku i fizičku spremnost, ali i potrebnu smirenost.

Danijel Miljković je, takođe, uspeo da se izbori za plasiranje u prva tri mesta, osvojivši bronzanu medalju u kategoriji do 71 kg.

Miljković je pokazao zavidan potencijal, ali ga je slaba fizička pripremljenost, usled prehlade, sprečila da ostvari bolji rezultat.

Članovi kik boks kluba iz Kosovske Mitrovice "028"i u februaru nizali uspehe, osvojivši ukupno 6 medalja na dva takmičenja – u Zaječaru i Aleksincu.